Fëmija mbylli nënën në ballkon, merr flakë shtëpia në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 15:09 15-04-2019 Fëmija mbylli nënën në ballkon, merr flakë shtëpia në Elbasan

Është parandaluar një ngjarje tragjike gjatë ditës së sotme në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se një fëmijë kishte mbyllur nënën e tij në ballkon, teksa ajo ishte duke gatuar drekën.

Në kuzhinë ka rënë zjarr, por falë ndërhyrjes së shpejtë të forcave të zjarrfikësve fatmirësisht nëna dhe fëmija janë shpëtuar pa lëndime.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës ‘Ali Agjahu’, ndërsa policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja në Rinas, opozita e re kërkon interpelancë me Lleshajn
Futet në lojë Mimoza Hafizi, sulmon Ramën: Unë do jem e para që… »
Article Logic
Execution time: 0.011554002761841
array(1) { ["section"]=> string(67) "femija-mbylli-nenen-ne-ballkon-merr-flake-shtepia-ne-elbasan-160532" }