Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fëmija i bën detyrat në rrugë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

abf5125a73fc664106db0c17e5735073

Kjo foto ka bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe mediave nëpër botë. Një fëmijë Filipinas është duke bërë detyrat në rrugë, pasi në shtëpinë e tij mungon ndriçimi. Foto është publikuar nga një fotografe amatore, e cila shprehet se ky fëmijë duhet të jetë frymëzim për shumë persona. 

Lexo lajmin: Fotoja që po frymëzon botën! S’ka drita në shtëpi, fëmija i bën detyrat në rrugë

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img