Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

E RËNDË/ Fëmija 18 muajsh mbërrin i pa jetë në spitalin e Beratit, familja nuk pranon të bëhet autopsia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një fëmijë 18 muajsh është dërguar pa shenja jete në spital në Berat.

Sipas informacioneve, familja Metullari banonte në fshatin Pashalli, dhe fëmija ka mbërritur i pajetë fillimisht në qendrën spitalore të Dimalit, dhe më pas drejt spitalit të Beratit.

Burime bëjnë me dije se familja nuk ka pranuar që t’i bëhet autopsia fëmijës, për të zbuluar shkakun e vdekjes.

Mjeku dhe infermieri kanë thënë se fëmija ka mbërritur pa jetë në spital dhe transportimi i tij në spitalin e Beratit ka qenë e kotë.

Nuk dihen akoma arsyet se përse familja nuk pranon që t’i bëjë autopsinë fëmijës.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit