Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Fejohet Sinan Hoxha, ra në dashuri me “Andrrën” gjermane

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sinan Hoxha ka vendosur më në fund të “parkohet” përfundimisht, duke zgjedhur partneren e tij për fejesën. Emri i spikatur prej vitesh mes artistëve shqiptarë Brenda dhe jashtë vendit, është fejuar me një bukuroshe të quajtur Andrra.

Lajmi është bërë i ditur nga portali i artistëve në rrjetin social Youtube, Arkiva Shqip. Sipas këtij portal, këngëtari Sinan Hoxha jeton prej dy vitesh një histori dashuri me Andrra Destanin, e cila banon prej vitesh në Gjermani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img