Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Fejohet Sinan Hoxha, ra në dashuri me “Andrrën” gjermane

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sinan Hoxha ka vendosur më në fund të “parkohet” përfundimisht, duke zgjedhur partneren e tij për fejesën. Emri i spikatur prej vitesh mes artistëve shqiptarë Brenda dhe jashtë vendit, është fejuar me një bukuroshe të quajtur Andrra.

Lajmi është bërë i ditur nga portali i artistëve në rrjetin social Youtube, Arkiva Shqip. Sipas këtij portali, këngëtari Sinan Hoxha jeton prej dy vitesh një histori dashuri me Andrra Destanin, e cila banon prej vitesh në Gjermani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img