Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

FCB Bomb

Korçë/ Shitja e Librave nga Bibioteka, Bashkia kundër. Hiqet projekti

  Mbledhja e Këshillit Bashkiak të Korçës nuk e ka marrë aspak në shqyrtim një projekt të sjellë nga Biblioteka për shitjen e tre...

Aty ku bëhen punime… është edhe Shkreli

Sigurisht, nuk e kemi fjalën për punimet e ndonjë aksi rrugor Fier-Tepelenë por për punimet që po zhvillohen në kalanë e Tepelenës. Këshilltari i...

Një ditë pa Edi Ramën… në Facebook

Dita e djeshme në profilin e facebook-ut të kryeministrit Edi Rama ka qenë e veçantë, asnjë postim për 24 orë. I apasionuar pas rrjeteve...

Shqiptarët gati për foto, vetëm amerikani për punë…

Tek ceremonia e emergjencave civile nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Ja ku është një foto që na serviret nga Ministria e Mbrojtjes. Ajo...

Shenasi Rama: Protesta e sotme, të dy palët kanë vjedhur

Shenasi Rama, ish themelues i PD, ka shkruar sot në facebook për çështjen e protestës për energjinë elektrike. “Kjo puna e protestës sot, me...

Opozita proteston për naftën, policët mbajnë shënim targat

Dy fotot prezantojnë dy policë: njëri në sheshin “Wilson” në Tiranë e tjetri në Vorë. Fotoja e Vorës u postua nga Gerti Bogdani,...

Balla ironizon me kolegët e PD: Fikët makinat luksoze, të “falura”

Taulant Balla ka hedhur një foto të protestës së demokratëve, pikërisht përpara kryeministrisë. Por merr në analizë personazhet dhe makinat e tyre. “Shikoni...

Julian Deda ironizon “veprat muze” të diktaturës

Aktori i humorit, Julian Deda, ka postuar nje foto të realizuar në Berat duke bërë nje krahasim të së njëjtës pamje me kohën e...

Leskaj dhuron për Vlorën Ismail Qemalin në bronz

Sot është në qytetin e Vlorës, pikërisht duke dhuruar për Muzeun e Pavarësisë së këtij qyteti, shtatoren e Ismail Qemalit, një vepër e...

Lajmet e fundit