Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

FCB Bomb

Shkëlzen Berisha publikon “Planin Kombëtar të Ramës për përmbytjet”

Shkëlzen Berisha, djali i ish- kryeministrit ka publikuar një foto që ai e quan si “Planin Kombëtar të Ramës për përmbytjet”. Sigurisht, atij që ka...

Dashakeqësi, apo ligësi? Pse Shkreli gostiti veten me derr malazez…

Në "Facebook" dhe në portalet online u përhap një foto ku Artan Shkreli, këshilltar i kryeministrit, po shijonte copa të një derri të egër...

Si dy të rinj, miqtë e vjetër

Të dy e duan ekranin megjithë spektaklin që ai ofron, të dy i duan fotot, të dy e duan njëri-tjetrin. Pandi Laço dhe Vera...

Pakujdesia me foton, si nxorri pronari Edi Ramën në restorant

Një pakujdesi e vogël e pronarit të picerisë në qendër të Vlorës, dhe gjithçka u përdor politikisht. Kjo ka ndodhur me foton që rrodhi...

Shkëlzen Berisha: BE i fal qytetarët, Shqipëria i burgos

Djali i ish-kryeministrit Berisha, i jep kreut të qeverisë shembullin e Greqisë dhe Kroacisë për t’i falur qytetarët. Shkëlzen Berisha tha nëpërmjet rrjetit social...

Natyra ”kapriçoze”, një ylber përmbys në Tiranë

Natyra po e lodh shumë Shqipëria këto ditët e fundit. Pas përmbytjeve në Jug, fenomene të çuditshme po ndodhin në qiell. ...

Topalli “peshkon” Ramën: Njerëzit po mbyten, ky ha peshk

Kryeministri Edi Rama ka udhëtuar sot drejt Vlorës ku ka parë nga afër gjendjen e krijuar si pasojë e përmbytjeve që kanë përfshirë jugun...

Rama shpall platformën kundër korrupsionit, lexuesit i vihen kundër

Bum komentesh ka patur sot Edi Rama në postimin e tij në ‘’Facebook”, ku lajmëron publikimin e platformës onlinë të luftës ndaj korrupsionit. ...

Liria pyet qytetarët nëse do ta donin sërish Sali Berishen në pushtet

Në një postim në rrjetin social ‘facebook’, Liri Berisha, ka ftuar ndjekësit e saj të marin pjesë në sondazhin: “A mendoni se Sali Berisha...

Librazhdi përmbytet, Taulant Balla kërkon “like” për dasmën e kushërirës

Ndërkohë që lumi Shkumbin ka dalë nga shtrati dhe banesat e banorëve të qytetit të Librazhdit rrezikohen nga përmbytjet, deputeti i zonës, Taulant Balla...


Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare

Fjala