Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Berisha harron “fitoren e PD” apo humbjen, merret me “humorin” e dy të rinjve të PS (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha duket i painteresuar në rezultatin e zgjedhjeve, teksa në rrejtet sociale ka vendosur ta nisë ditën duke ndarë një video “humoristike”. Ndryshe...

“Aaaa qenkeni të Top Channelit ju?”, pyetja e gazetares që ngacmoi Metën: Po jemi, dhe me nder madje! (PËRPLASJA)

Presidenti Ilir Meta ka përsëritur edhe një herë, nga qyteti i Vlorës thirrjen drejtuar shqiptarëve që nuk kanë votuar ende, teksa na ndajnë edhe...

“Një kafe pas 412 ditëve”, Najada Çomo publikon foto me burrin dhe vajzën e saj pas votimit

Kandidatja e Partisë Socialiste për Tiranë, njëherësh edhe shefja e Infektivit Najada Çomo ka publikuar një foto pas votimit në zgjedhjet e ditës së...

Kryeson listën socialiste të Tiranës, Luljeta Bozo kthehet në shtëpi e kujdeset për lulet (FOTO)

Mosha ndoshta bën të vetën dhe nuk e lejon të jetë nëpër zyra organizimi për tu marrë me votuesit, ata që kanë hedhur votën...

Futi 12 ballokume dhe nxorri 6 nga furra, kjo është kandidatja e LSI që u tha se u kap në flagracë duke blerë vota...

Mimoza Trimi është kandidatja e LSI-së që u tha se mbrëmjen e djeshme u kap në flagrancë në Elbasan duke blerë vota. Mirëpo ku e...

Vjen në jetë një bebush, Monika Kryemadhi “nuk përmban” dot lumturinë: Propozoni emra

Monika Kryemadhi ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim gjatë këtyre ditëve, këtë të shtunë të heshtjes zgjedhore ka vendosur të vizitojë maternitetin e...

Blerina Gjylameti respekton heshtjen zgjedhore, nga fushata elektorale “arratiset” me të birin drejt liqenit të Pogradecit

Pas një periudhe të gjatë “raskapitëse” të fushatës, nga një fshat në një fshat tjetër në kuadër të fushatës elektorale të gjithë kandidatët gjatë...

“Ajo më tha PO një ditë para zgjedhjeve”, kandidati i PS për Gramshin martohet në bashki këtë të shtunë në mëngjes (FOTOT)

Kandidati për deputet për Partinë Socialiste në Gramsh, Besian Ajazi, ditën e sotme ka kurorëzuar në martesë lidhjen e tij të dashurisë me Jonidën. Celebrimi i...

Një burrë fle para selisë së PD, Rama publikon foton dhe bën komentin epik: Flasim kur të zgjoheni të hënën nga dreka

Kryeministri Edi Rama dihet tashmë se kanalin e komunikimit “Instagram” apo “Facebook” e përdor jo vetëm për të treguar punën e tij dhe qeverisë,...

Sali Berisha publikon foton e Kim Kardashian me dy gishtat lart: Mirëmëngjes special!

Ish-kryeministri Sali Berisha uron mirëmengjes me një foto të modele dhe aktores botërore Kim Kardashian. “Nje miremengjes special nga diva e botes Kim Kardashian! Sb”,...

Lajmet e fundit

spot_img