Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

FCB Bomb

Flamur Noka flet për aksionin opozitar, Sonila Meço i pret “vrullin”: Dje nuk erdhe në emision, sot ishe vonë, kjo do jetë opozita?!

Sekretari i Përgjithshëm Flamur Noka, shprehet se Partia Demokratike e drejtuar nga Sali Berisha nuk ka në agjendë protestën e njoftuar sot nga kreu...

Festë tre ditore me birra e muzikë para Xhamisë së Bulqizës

Një festë tre ditore do të mbahet në qytetin e Bulqizës me muzikë e pije alkoolike. Festa është caktuar të mbahet në parkun e qytetit...

Djali i Rakip Sulit i jep fund beqarisë, kolegët e të atit ia marrin valles shtruar (VIDEO)

Deputetë e ministra socialistë kanë qenë mbrëmjen e djeshme të ftuar në dasmën e djalit të kryebashiakut të Kamzës Rakip Suli. Qindra të ftuar,...

“S’ka si dasmat shqiptare”, Taulant Balla poston foto me çiftin e ri: Nuse nga Tropoja dhe dhëndër nga Dibra

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, këtë të dielë ka marrë pjesë në dasmën e Sabinës dhe Bajramit, dy të rinjve...

“Unë jam Sihana, pronë e askujt”, Rudina Hajdari shkon me të bijën në protestën për 11 vjeçaren

Qytetarët protestuan pasditen e sotme në sheshin “Nënë Tereza”në Tiranë, kundër përdhunimit të 11 vjeçares nga 5 djem dy ditë më parë në Prishtinë. Ata...

Gjergj Lucën e kap ditëlindja e 48-të në Beograd, zbulon urimin e veçantë që ka marrë nga Shqipëria (VIDEO)

Biznesmeni Gjergj Luca feston sot ditëlindjen e 48-të. Ai ndodhet në Beograd ku nesër do të mbahet një takim i "Ballkanit të Hapur" dhe...

FOTO: Kur Sali Berisha i shkruante letër Sorosit, ndihmën e tij e quante “çelës” të fitores së PD në zgjedhje

Filantropi i njohur George Soros akuzohet pothuajse në çdo dalje nga ish-kryeministri Sali Berisha, si një person që ka ndikuar në vendimin për shpalljen...

“Te burimet e Drinit të Bardhë”, Berisha publikon foton me bashkëshorten dhe përshëndet: Mirmëngjes miq

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një fotografi krah bashkëshortes së tij, Liri teksa përshëndet ndjekësit e tij në rrjetet sociale. “Mirëmëngjes miq, përshendetje të përzemërt...

Vitin e kaluar ndaloi për të blerë shalqi, ambasadorja Kim ritakon Thëllënzën dhe djemtë e saj: Solla miqtë e mi. Të lumshin duart!

Një vit më parë, ambasadorja e SHBA Yuri Kim ndau në rrjetet sociale eksperiencën e këndshme teksa ishte takuar me një fermere shqiptare, nga...

“Mos ka ndodhur gjë”, Braçe “i shqetësuar”: I.M ende s’ka kërcënuar dhe S.B ende s’ka sharë! Vetëm Fedezi laskuriq qarkullon sot

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ironizon përmes një postimi në rrjetet sociale dy kundërshtarët e tij politikë, Sali Berishën dhe Ilir Metën, për...

Lajmet e fundit