Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FCB Bomb

FOTO/ Burgjet hapin dyert për 1 Qershor, lejojnë prindërit e dënuar të takojnë fëmijët

Shkruar nga Newsbomb
FOTO/ Burgjet hapin dyert për 1 Qershor, lejojnë prindërit e
Femijet vizitojne prinderit, organizimet per festen e tyre

Ky 1 Qershor ka qenë tepër i veçantë për një grup fëmijësh. Në ditën e tyre më të veçantë institucionet e sigurisë së lartë kanë hapur dyert që vogëlushët të kalonin këtë 1 Qershor në krahët e prindërve të tyre.

FOTO/ Burgjet hapin dyert për 1 Qershor, lejojnë prindërit e
Pamje nga organizimi per 1 qershor

Burgu i Rrogozhinës, Tepelenës dhe IMK kanë organizuar këtë të shtunë takime mes fëmijëve dhe prindërve të cilët po vuajnë dënimin.

FOTO/ Burgjet hapin dyert për 1 Qershor, lejojnë prindërit e
Femijet kane shkuar te vizitojne prinderit

Në këtë 1 Qershor kur dashuria dhe ngrohtësia për të vegjlit nuk duhet të mungojë, autoritetet kanë arritur të bëjnë të mundur ëndrrën e shumë fëmijëve, që këtë festë të tyre ata ta kalojnë në gjirin e ngrohtë të prindërve.

 

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese