Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FCB Bomb

Yuri Kim e mban FJALËN dhe pi kafe me Fisartin nga Tropoja që e quajti “kineze”: Gjithçka filloi me një shaka të pafajshme…

Disa ditë më parë Fisarti i la një koment jo dhe aq të këndshëm ambasadores amerikane në Tiranë, Yuri Kim, ku e ironizonte për...

Fotografi i famshëm mrekullohet nga bukuria shqiptare, imazhet e arbëreshëve publikohen në kopertinën e prestigjozes “Vogue” dhe “Elle” (FOTO)

Fotografi i njohur i modës nga Peruja, Mario Testino ka përjetësuar përmes aparatit të tij bukurinë shqiptare të arbëreshëve të Italisë. Pak kohë më parë...

“Mes pyjeve dhe pemëve të lisit”, Rama përshëndet shqiptarët me pamjet e mrekullisë së natyrës shqiptare

“Një pasdite të këndshme”, i uron kryeministri Edi Rama ndjekësve të tij në rrjetet sociale, teksa shpërndan këto pamje nga Ujëvara e Sotirës. “Pasdite të...

Shqipëria në Këshillin e Sigurisë, Berisha: Hodha kandidaturën në 2009 për anëtarësim në 2022

Shqipëria do të jetë pjesë e Këshillit të Sigurisë në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, për herë të parë në histori. Kjo arritje u vlerësua...

Me birra përpara, Yuri Kim ndjek ndeshjen Suedi-Spanjë në “Tirana Fan Zone” bashkë me Veliajn dhe dy ambasadorët europianë

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zgjedhur “Tirana Fan Zone” këtë mbrëmje për të parë ndeshjen Suedi –Spanjë,e vlefshme për Kampionatin Europian. Ka qenë vetë ambasadorja...

“Edhe ky e fitoi mandatin e tretë”, Braçe tallet me Bashën: Humb dy herë me PS, fiton një herë në PD

Zv.kryeministri Erion Braçe reagon pas rizgjedhjes së Lulzim Bashës në krye të PD-së. Braçe e ironizon Bashën duke thënë se fitoi “mandatin e tretë”. Postimi i...

Asnjë nga veriu në postet e larta, Ndoka poston foton e protestuesit: Rilindja ka shembur ballancat

Kryetari i Partisë Demokristiane Nard Ndoka përmes një postimi në rrjetet sociale ka risjellë në vëmendjen e qytetarëve se në postet më të larta...

Ankesat e Shehajt për procesin e votimit, komentuesi e ironizon keq: Kur s’mbron dot votat nga Luli, si do i mbrosh nga Rama?!

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka shprehur sot pakënaqësi ndaj procesit të votimit duke thënë se në disa qendra, vëzhguesit e...

Vlora e përballjes së “titanëve”: Socialisti Damian Gjiknuri bën boks, kreu i demokratëve Bujar Leskaj i aftë në mundje (VIDEO)

Vlora, ishte një nga qarqet “e nxehta” në këto zgjedhje. Socialistët kërkonin të rikonfirmonin mandatet që kishin (gjë që e bën) dhe të merrnin...

“Të jesh NËNË”, pamje emocionuese nga kuzhina e Mrizit të Zanave, babi Leka sjell çdo ditë Lukasin e vogël tek mami Viktoria

Në faqen e Mrizit të Zanave në Facebook është postuar një foto shumë e bukur dhe emocionuese. Pamje të mrekullueshme dhe tepër domethënëse, që...

Lajmet e fundit