Hapësire reklamuese

Social Bomb

“Bëmë mama të të ngjaj”, Bora dhe Monika si “dy pika uji” në rrugët e Tiranës

Shkruar nga Newsbomb
“Bëmë mama të të ngjaj”, Bora dhe Monika si
Monika Kryemadhi me vajzën, Bora

Edhe pse temperaturat e larta kanë pushtuar kryeqytetin, siç duket Monika Kryemadhi dhe e bija e saj, Bora, kanë zgjedhur të kalojnë fundjavën në Tiranë. Ndryshe nga shumë qytetarë që kanë preferuar bregdetin, ato janë parë sot duke ecur krah për krah njëra-tjetrës, raporton newsbomb.al.

Ajo që bie në sy është ngjashmëria mes të dyjave, ku me sa duket shprehja “Bëmë mama të të ngjaj”, merr vlerë te Monika dhe e bija. Kushdo që e mban mend deputeten në moshë të re, mund ta rikujtojë edhe një herë duke parë Borën.  

Si dy “pika uji”, ato ecnin të qeta në mes të kryeqytetit duke sfiduar vapën përvëluese, dukshëm të zhytura në bashkëbisedimin me njëra-tjetrën. Eh, ku mund të ketë emocion më të madh, se sa kur fëmija ta ka “këputur kokën” në aspektin fizik.

“Bëmë mama të të ngjaj”, Bora dhe Monika si
 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese