Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Fatos Nano nuk e kursen humorin në këto zgjedhje: Ishte pjesëmarrje pak e ulët, erdha ta nxis, të mos jetë e gjatë periudha që presim rezultatet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish kryetari I PS Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij Xhoana Nano u paraqitën në Mullet ku votuan në qendrën e tyre.

Fatos Nano si lideri historik I të majtës dha edhe deklaratën e tij që kishte edhe doza humori për pjesmarrjen në zgjedhje.

“Unë besoj se sot duhet të jetë një ditë si gjithë të tjerat ndoshta më e gjatë, dhe të mos jetë aq e gjatë periudha që duhet të presim. Sepse më në fund një pjesë do gëzohen një pjesë do mërziten., jam I siguryt që ata që do gëzohen do gëzohen për të gjithë dhe shpresoj që ata që mërziten të mërziten vetëm për veten.

Ishte pak e ulët prandaj erdha që ta nxis. Punë të mbarë” tha Nano, raporton newsbomb.al.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img