Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Fatos Nano në gjendje të rëndë? Ja si qëndron e vërteta për ish-kryeministrin socialist

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Fatos Nano nuk është shtruar në spital. Newsbomb.al mëson se Nano ka probleme me mushkëritë dhe gjatë ditës, në raste të caktuara, ndihmohet dhe me oksigjen.

Në media është raportuar se Fatos Nano ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në spital, pasi ka cerozë në mëlçi, por nga burimet mësojmë se ky lajm nuk është i vërtetë. E para ish-kryeministri nuk është në gjendje të rëndë për jetën.

albsig

spring

Dhe së dyti, Fatos Nano nuk ka cerozë në mëlçi por vetëm probleme me mushkëritë. Aktualisht, ish-kryeministri socialist ndodhet në shtëpinë e tij dhe deri tani nuk ka asnjë kërcënim për jetën, shkruan newsbomb.al.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img