Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Fatos Nano në spital’, burime pranë familjes: Video është e disa muajve më parë. Ish-kryeministri është në gjendje të mirë, ndodhet në shtëpi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video është publikuar në media, ku shihet ish-kryeministri dhe ish-kreu i PS-së, Fatos Nano i cili mbërrin në një spital privat në Tiranë.

Ai zbret nga makina tip Mercedes Benz i shoqëruar nga bashkëshortja Xhoana Nano dhe shoqëruesi i tij. Nuk dihet se çfarë mund të ketë pasur Nano, por shihet se ai vë maskën dhe ecën ngadalë, në pamundësi për të vazhduar me këmbët e tij.

I ndihmuar dhe nga mjekët ai ulet në karrocë dhe futet brenda në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Burime pranë familjes së ish-kryeministrit Nano bëjnë me dije për Newsbomb se ai ndodhet në shtëpinë e tij dhe në gjendje të mirë shëndetësore.

Nuk dihet se kur është realizuar kjo video, por besohet gjatë dimrit duke gjykuar nga maska dhe veshja dimërore me pallto.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img