Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Fatos Nano i bashkohet protestës së Astirit, Xhoana e shoqëron në krah si shofere

spot_img

Lajme të ngjashëm

bf4a22c864a773c35e2a44c521f3e291

Ndërkohë që banorët e ‘Unazës së Re’ tek zona e Astirit si çdo pasdite gjatë këtyre 8 muajve të fundit kanë dalur për të protestuar kundër projektit të ‘Unazës së Madhe’, ditën e sotme aty ka kaluar edhe ish kryeministri Nano.

 

Ish kryeministri Fatos Nano ka kaluar me makinë së bashku me bashkëshorten e tij Xhoana Nanon dhe banorët e zonës të cilët kishin bllokuar rrugën duke mos lejuar kalimin e makinave i kanë përshëndetur.

Në një foto të shpërndarë, shihet se si ish kryeministri Fatos Nano është pasagjer ndërsa makinën e drejton bashkëshortja e tij, Xhoana Nano. 

Më shumë

spot_img