Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Fatos Kongoli për çmimin Nobel

Shkruar nga Newsbomb
Fatos Kongoli për çmimin Nobel

Shkrimtari i njohur, Fatos Kongoli është propozuar nga Skënder Gjinushi për çmimin Nobel. Ai njihet si një nga shkrimtarët më të mirë bashkëkohohor dhe sipas Akademisë së Shkencave është rivali letrar përballë shkrimtarit të njohur Ismail Kadare, për çmimin Nobel.

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese