Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Fatos Hoxha paralajmëron “katastrofën” e PD, revoltohet me Bashën: PD është buzë greminës, drejt rrugës pa kthim…(E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rezultati i deritanishëm nga numërimi i më pak se gjysmës së kutive të votimit, ka nxjerrë Partinë Socialiste në avantazh.

Ndonëse shumë demokratë shpresojnë në përmbysje, ka dhe nga ata të cilët e parandjejnë humbjen e PD.

Një prej tyre është ish –deputeti i qarkut të Kukësit Fatos Hoxha, i cili ka risjellë në facebook-un e tij një postim të 4 viteve më parë, ku paralajmëronte humbjen e radhës të PD si pasojë e vendimmarrjeve të Lulzim Bashës dhe djegies së mandateve.

“Tek sa kërkoja ngushëllim dhe shpresë për rezultatin e djeshëm, mu shfaq përpara ky status i bërë përpara fiks katër vjetëve. As më ngushëlloi, as më dha shpresë….”, shkruan ai sot.

Më poshtë paralajmërimi i ish-deputetit Hoxha për demokratët 4 vite më parë:

dgsdgerg4h4h4h
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img