Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Fatmira Breçani bëhet gjyshe për herë të parë, publikon portretin e ëmbël të nipit të saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Fatmira Breçani është bërë gjyshe për herë të parë dhe këtë lajm të bukur ka qenë vetë ajo e cila e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale.

“Tash zyrtarisht statusin gjyshe. Jam shumë e lumtur dhe falënderimi i shkon të madhit Zot për këtë mrekulli që na bekoi. E paç jetën e gjatë Triumf dhe të premtoj që gjithmonë do jesh i rrethuar nga shumë dashuri”, shkruan ajo krah fotos së ëmbël teksa prezanton dhe të voglin me ndjekësit e saj.

Menjëherë një sërë komentesh “rrodhën” lumë nga fansa dhe miq të këngëtarës, të cilët nuk nguruan ta uronin Fatmirën për këtë status të rid he t’i urojnë jetë të gjatë vogëlushit.

tghe5he4h4ehh

Më shumë

spot_img
spot_img