Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fatmir Xhafaj dhe Alket Hyseni “të djegur”, Gramoz Ruçi dhe Pandeli Majko “në buzë të greminës”, ja risitë në listat e PS-së, Rama kandidon edhe Ilir Metën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d33b7d2bdd25a093169ce2d2cf02591b

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img