Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Fatmir Mediu ia merr këngës me Flori Mumajesin: Po mendoj të bëhem edhe unë pjesë e ThreeDots (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, ka kaluar një mbrëmje të bulur sonte në shoqërinë e djemve të ThreeDots, Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni.

Në një video të postuar nga vetë ai në rrjetet sociale, Mediu shihet duke kënduar një serenatë korçare nën tingujt e kitares.

“Po mendoj të bëhem edhe unë pjesë e ThreeDots me Flori Mumajesin, Brunon dhe Kaljdi Harunin”, shkruan Mediu krah videos.

Më shumë
spot_img
spot_img