Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Fatma Haxhialiu rrëfehet si asnjëherë më parë: Jam thinjur që në moshën 25-vjeçare, kam shumë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fatma Haxhialiu është ndër moderatoret më të pëlqyera për shkak të karakterit të drejtpërdrejtë.

Moderatorja ka treguar se nuk e ka aspak problem të tregojë defektet e saj me trupin apo me pamjen.

Vetëm pak minuta më parë, ajo ka zbuluar se është thinjur dhe thinjat e para i kanë dalë që në moshën 25-vjeçare, pasi e ka gjenetike.

‘Po ta zumosh kete foto dallon ca fije te bardha te cullufja para (se jane bere per tu lyer por zonjushe pertacia e shtyyyn sa te munde kete proces) Pra ato jane thinja dhe une kam shuuume thinja, jam thinjur shume heret ne fakt, kur isha 25 vjec filluan te ishin te dukshme (e kam gjenetike)
Kam thinjoshe te tjera ketu, apo nuk i keni ende keto halle?
Ps; thone qe kush thinjet shpejt mendon me shume  
Ju qe nuk thinjeni jeni me fresk me pak fjale’, shkruan moderatorja në Instagram.

fghjkl.png

asfgh.png

Më shumë
spot_img
spot_img