Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Fatjoni tradhëton Xhensilën, foto “pa mendje” me një ruse

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5d3d5696a8dd19d736f2d47ebf4f8a6d

Pas një sërë fotografish nudo në pishinë, konkurenti i Big Brother Albania, Fatjoni vijon pushimet e tij të nxehta në Turqi.

Sipas kësaj fotografie, të shpërndarë nga Olti Curri, Fatjoni është kapur “mat” me një femër që duket qartë se nuk është Xhensila, por…gjithçka që dihet për të deri tani, është se ajo flet rusisht dhe ka qëndruar në shoqërinë e tij gjatë gjithë natës.

Fatojoni i Big Brother me një bjonde..ruse..për një natë? Konkluzionet në faqen e Oltit janë nga më të larmishmet.

Më shumë

spot_img
spot_img