Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Sht
20 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fationi i ‘Përputhen’ publikon FOTON nga spitali: Këngëtarja Fifi pa ndjenja, dhe e lidhur me aparaturat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ffb8d33ab839c8bfc9e803bbcc854646

Fation Kuqari, ish-konkurent i programit “Përputhen” ka publikuar një foto në rrjetet sociale. Foto e cila ka shqetësuar të gjithë fansat e këngëtares Fifi.

Është pikërisht këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Fifi, e cila qëndron e shtrirë në krevat në spital, pa ndenja. Madje, ajo është e lidhur dhe me aparaturat që i masin rrahjet e zemrës dhe parametrat e tjera jetësorë.

Dyshja shumë e dashur nga publiku kanë publikuar dhe më herët foto me njëri-tjetrin dhe kanë paralajmëruar bashkëpunim. Ndoshta dhe ky rast nuk ka gjë për tu shqetësuar por Fationi dhe Fifi janë duke bërë ndonjë nga “skenat” e tyre.

Screenshot_5.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img