Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

‘Fatin tim të zi e provofshin te fëmijët e tyre’, prindërit e Marvi Mihalit shpërthejnë ndaj gjykatësve pas vendimit për autorët e vrasjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fb7d94aac92f18a263c1e6bdffde9361

‘Fatin tim të zi e provofshin gjyaktësit te fëmijët e tyre. Unë do vendos dretësinë në të gjitha mënyrat. Mallkimi i djalit tij iu ndjek o plehra. Turp për Tan Gjermenin, Besnik Hoxhën dhe Sokol Tomën’, kështu janë shprehur prindërit e Marvi Mihalit pas vendimit të gjykatës për dënimin e autorëve të vrasjes.

Gjykata e Tiranës dha sot vendimin për autorët e vrasjes së Marvi Mihalit.

Mësohet se Devis Bitraj është dënuar me 19 vite burg ndërsa Eugen Bitraj me 12 vite.

Sakaq, bëhet me dije se Kridens Alla dhe Marsel Alla janë dënuar në mungesë me nga 12 vite burg.

Kujtojmë se 23-vjeçari Marvi Mihali, djalë i vetëm i familjes Mihali, u godit me thikë korrikun e vitit 2017 dhe ndërroi jetë për shkak të plagëve të marra pas një konflikti për një karikues telefoni mes një mikut të tij dhe Dejvi Bitrajt.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img