Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Fatbardh Kadilli publikon pamjet dhe denoncon: Plazhi i Golemit duhet të ishte me pisha, është plazh me plehra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Politikani Fatbardh Kadilli publikon disa pamje nga Golemi dhe thotë se, ky vend, nga një plazh me pisha që duhet të ishte, ëhstë kthyer në plazh me plehra. Ai shkruan se nga Bashkia nuk ka asnjë reagim, ndërkohë që ankesat nga qytetarët nuk mungojnë.

“Do duhet te ishte Plazh me Pisha, por eshte bere nje Plazh me Plehra. Plazhi i Golemit eshte bere nga vend pushimi ne vend pislleku, nje vend poshterimi. Qytetaret thjeshte ankohen… Bashkia nuk shqetesohet..”, shkruan ai dhe ndan foton e mëposhtme.

Më shumë

spot_img
spot_img