Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Fat i madh që nuk shpërtheu, skafi që u dogj kishte turistë dhe 500 litra benzinë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5964e66615d108c88d01a1b0d161b739

Detaje të reja janë zbuluar nga skafi, i cili u përfshi nga flakët pasditen e sotme në Vlorë.

Behet me dije se disa turist kishin dalë me skaf, por pasi kuptuan problemin janë kthyer në breg. Atë moment skafi nga shpërthyer në flakë.

Sakaq, mësohet se skafi kishte 500 litra benzinë që nëse shpërthente do të përfundonte në një tragjedi. Por për fat të mirë turistët kanë arritur të kuptojnë që skafi i tyre kishte një problem dhe janë kthyer në bregdet.

Screenshot_25.pngScreenshot_26.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img