Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

‘Fast & Furious 8’, ky është shqiptari që luan në filmin gjigant

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në kastin e aktorëve të “Fast & Furious 8” do marrë pjesë dhe një shqiptar.

Premiera e evropiane e filmit ka qenë në Berlin. Bëhet fjalë për aktorin Erand Hoxha, të cili vjen në tolin e një pjesëmarrësi në garat e shpejtësisë.

Ndërkaq aktorët e famshmë të Hollivudit, Vin Diesel, Charlize Theron dhe F. Gary Gray u pritën nga qindra adhurues entuziastë.

Makinat që fluturojnë në rrugë, ndjekjet e vështira dhe shpërthimet, edhe këtë herë vijnë me shumicë, por në filmin më të fundit të sagës shfaqen edhe një sferë e madhe metalike, një tank dhe një nëndetëse. Surpriza po vjen…

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img