Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Fansi i kërkon leje për të bërë portretin e saj tatuazh, moderatorja i jep përgjigjen epike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4828138780044e457f1d17ef82e7aa7f

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptarë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria e saj, por dhe jeta profesionale.

Ditën e sotme moderatorja ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram. Një fans i ka kërkuar leje Nevinës që të bëj tatuazh portretin e saj.

Moderatorja i ka kthyer përgjigje fansit/es duke thënë se kjo i është dukur gjithmonë një ide e frikshme dhe se nuk do të preferonte që të bënin diçka të tillë për të.

“Kam vendosur të bëj portretin tënd tattoo më jep leje,” shkruan fansja.

 “Ti bëj ç’të duash ëëë se njerëz të lirë jemi. Po më mirë hap Instagramin e më shih çdo ditë këtu se sa të shohësh veten në pasqyrë e të të dal prapë unë. Këtu e ke në dorë, po të erdha në majë të hundës një ditë, më bëj edhe block fare. Kjo ide më është dukur gjithnjë shumë e frikshme”, është përgjigjur moderatorja.

Screenshot_21.pngScreenshot_22.png

Më shumë

spot_img
spot_img