Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Fansi hyn në ‘video-live’ me Bebe Rexhën dhe i nxjerr organin gjenital, ajo tmerrohet dhe bërtet me të madhe (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

343c43937c3fd6fde0de80ab0b7c264f

Bebe Rexha ka nxjerrë këngën e saj më të fundit e titulluar “Sacrifice”, dhe po pritet shumë mirë nga publiku. Ndërkohë këngëtarja shqiptare ka gjetur pak kohë që të komunikojë me fansat e saj nëpërmjet një video-live.

Shumë ndjekës kishin mundësinë që të futeshin dhe të bisedonin me këngëtaren, mirëpo një prej tyre e teproi dhe mesa duket ishte në vendin e gabuar. Një situatë shumë e sikletshme për të, pasi ai bëri një veprim të turpshëm.

Fansi i tregoi këngëtares organin gjenital, ndërsa ajo u tmerrua dhe bërtiti menjëherë sapo e pa. Në ato moment ishte dhe e ëma e Bebes e cila në video komentoi: TURP!

d279329b-dae8-4227-93f8-ce602f36b88e.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img