Tirana
broken clouds
17.3 ° C
17.3 °
17.3 °
70 %
3.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Fansat kanë dyshime të mëdha, detaji që zbulon se Xhensila dhe Bes Kallaku kanë votuar PS-në

spot_img

Lajme të ngjashëm

Çifti i njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë votuar paraditen e sotme.

Këtë moment ata nuk kanë ngurruar që ta ndajnë në rrjetet sociale. Xhensila ka publikuar në Instastory një foto të duarve të tyre, ku vihet re shenja e votimit në gisht.

Këtë postim këngëtarja e ka shoqëruar me një trëndafil të kuq, që është edhe simboli i Partisë Socialiste.

Ky detaj ka vënë në dyshim fansat e tyre se ata mund të kenë votuar Partinë Socialiste, duke “tradhtuar” kështu miqësinë me presidnetin Ilir Meta dhe kryetaren e LSI-së Monika Kryemdhi.

1 11
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img