Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Familjes së rrjetit Big Market i shtohet një supermarket i ri

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nga 17 korriku, familjes se rrjetit Big Market I shtohet një supermarket I ri në rrugën Don Bosko, pranë gjykatës Administrative në Tiranë.

 

I organizuar në dy kate, me një sipërfaqe optimale dhe arredim bashkohor, Big Marketi më I ri I përshtatet më së miri kërkesave dhe pritshmërive të konsumatorëve.

Shumllojshmëri produktesh nga linja italiane ekskluzive ne Big Market, fruta perime, detergjentë, enë kuzhine dhe tekstile.

Klientët e parë ndanë me ne pritshmëritë dhe vlerësimin për Big Market.

“Jemi shumë të kënaqur me ofertat e Big Market. Cmimet janë ekonomike, kemi siguri dhe besim tek shërbimi.”- u shpreh një klient.

4_copy.jpg

Cilësia e lartë e produkteve mban vulat e autoriteteve europiane dhe vendase, ndërkohë për besimin e klientëve kujdeset stafi I Big Market.

Rrjeti i supermarketeve shqiptare po ecën me hapa të sigurtë për të plotësuar kërkesat e konsumatorëve dhe premtimin “Di Cfare Zgjedh”!

 

1.jpg2.jpg5.jpg6.jpg

107840060_210826500211934_5780153614856972034_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img