Hapësire reklamuese

Aktualitet

Familjarët gjejnë të varur 39-vjeçarin në Durrës

Shkruar nga Newsbomb
Familjarët gjejnë të varur 39-vjeçarin në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit, ku një 39-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët e tij.

Dyshohet se shtetasi D.SH është vetëvarur në banesën e tij. Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 09:10, në banesën e tij, në lagjen nr.7, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvarur, shtetasi D. Sh., 39 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese