Hapësire reklamuese

Aktualitet

Familjarët gjejnë të pajetë të moshuarin në Malësinë e Madhe

Shkruar nga Newsbomb
Familjarët gjejnë të pajetë të moshuarin në

Një moshuar është gjetur i pajetë ditën e sotme më fshatin Dedaj, në Malësinë e Madhe.

Bëhet me dije se kanë qenë familjarët që kanë gjetur trupin e pajetë të shtetasit  Z. Ç., 80 vjeç, i cili nga hetimet e deritanishme, dyshohet se e ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

“Mesditën e sotme, në banesën e tij, në fshatin Dedaj, është gjetur nga familjarët, trupi i pajetë dhe pa shenja dhune, i shtetasit Z. Ç., 80 vjeç, i cili nga hetimet e deritanishme, dyshohet se e ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor vijon punën për të dokumentuar ligjërisht shkakun e vdekjes së këtij shtetasi”, njofton policia në lidhje me ngjarjen.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese