Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Familjarët e raportojnë të vdekur, zjarrfikësit e Elbasanit shkojnë e gjejnë të gjallë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është raportuar nga familjarët se është gjetur pa shenja jetë në një nga pallatet pranë zonës së shkollës “Qamil Guranjaku” në qytetin e Elbasanit.

Burime për mediat bëjnë me dije se pas mbërritjes së policisë dhe forcave zjarrfikëses në vendin e e ngjarjes u zbulua se personit në fjalë i kishte rënë të fikët.

albsig

spring

Ekipet e zjarrfikëses kanë bërë të mundur nxjerrjen e personit nga banesa, pasi raportohet se ai është i paralizuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img