Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Familjarët dhe miqtë e Ismailit shpërthejnë në ofendime dhe dhunë kundër dy vrasësve (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

033670e28489d78f1761b4aaec312c93

Familjarë dhe miq të Ismail Lulit, shqiptarit të vrarë brutalisht nga dy bashkëkombasit e tij, nuk janë përmbajtur dot në momentin kur janë përballur me dy të akuzuarit.

Me dhjetra persona të mbledhur përpara kuesturës “Sant’Angelo di Vado” kanë lëshuar ofendime dhe akuza ndaj Igli Metës dhe Marjo Memës, ndërsa policia nuk e ka pasur të lehtë të përmbajnë turmën, e cila godiste makinat e policisë.

Dy shqiptarët kanë pranuar krimin dhe për 10 orë kanë dëshmuar se si ka ndodhur ngjarja.

Lexo edhe: E masakruan për motive xhelozie, pendohet vrasësi i 17 vjeçarit shqiptar dhe kërkon falje

[iframe class=”rep-video-embed” src=”http://video.repubblica.it/embed/cronaca/pesaro-la-rabbia-degli-amici-di-ismaele-dopo-il-fermo-dei-due-sospettati/207729/206828&width=320&height=180″ width=”320″ height=”207″ frameborder=”0″ scrolling=”no” ]

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img