Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Familjarët bëjnë apel për ndihmë: 35-vjeçari nga Mallakastra i humbur prej 15 ditësh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky që shihni në foton e mëposhtme është 35-vjeçari Erald Mejdani, i cili ka humbur kontaktet me familjarët e tij që prej datës 8 janar.

Ka qenë babai i tij, shtetasi Sokol Mejdani që në datën 19 janar ka bërë kallëzim në Komisariatin e Policisë Mallakastrës për humbjen e të birit.

Sipas informacioneve Eraldi është i martuar dhe babai i një fëmije ndërsa ishte emigrant në Greqi.

Nuk dihet nëse ai ka dalë nga ndonjë pikë kufitare e Republikës së Shqiperisë, gjë që mund të verifikohet nga sistemi “TIMS”.

Familjarët apelojnë për ndihmë ndërsa për shkak të një fatkeqësie në familje nuk folën për mediat. Komshinjtë e tij thanë se ai ka patur disa probleme me bashkëshorten por ishte djalë shumë i mirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img