Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Familjarët alarmojnë Policinë, gjendet i dehur në motel ish-fituesi i Big Brother

Shkruar nga Newsbomb
Familjarët alarmojnë Policinë, gjendet i dehur në motel

Ish-fituesi i Big Brother Albania 5, Arbër Zeka, është gjetur i dehur në ambientet e një moteli në Çagllavicë. Gazetari ishte raportuar i zhdukur nga familjarët që mbrëmjen e së mërkurës. Sipas asaj që mediat vendase raportojë Zeka u gjet nga efektivët e policisë në ambientet e një moteli.

I vëllai i gazetarit e kishte lajmëruar Policinë e Kosovës se që prej mbrëmjes të së mërkurës nuk kishin patur kontakte me Arbër Zekën.

Menjherë pas denoncimit policia filloi kontrollet dhe siç bën me dije gazeta online Reporteri, ai u gjet pas orësh kërkime në gjendje të dehur në një motel në dalje të Prishtinës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese