Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Familja s’po kontaktonte dot, zjarrfikësit ndërhyjnë nga dritarja dhe gjejnë të pajetë 60-vjeçarin në Durrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në Durrës në lagjen numër 6.

Bëhet me dije se ka ndërruar jetë një 60-vjeçar. Familjarët nuk kanë arritur të kontaktojnë me viktimën dhe për këtë kanë njoftuar ndihmën e zjarrfikëëses.

Ata janë ngjitur me shkallën dhe kanë hyrë në banesë ku kanë gjetur trupin e pajetë të 60-vjeçarit.

Nuk dihet ende se çfarë ka shkaktuar vdekjen e 60-vjeçarit, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img