Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Familja shqiptare trondit Zvicrën, pas sherrit, burri dhunon gruan deri në vdekje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e ndodhur në një familje kosovare më 12 mars të këtij viti ka tronditur Zvicrën.

Sherri mes dy bashkëshortëve N.B., dhe F,B., ka përfunduar me vdekjen e gruas, e cila pas një jave në kujdes intensiv në spital, ndërroi jetë. Autoritetet zvicerane thonë se autori është në burg dhe ngjarja që ndodhi në shtëpinë e tyre në Schafisheim po hetohet.

albsig

Çifti i ri (gruaja 44 dhe burri 46) kishin tre fëmijë së bashku. Burime për mediat atje bëjnë me dije se njëra nga vajzat e kishte lajmëruar rastin e dhunës në Polici.

Viktima F.B ishte gjetur në gjendje tejet të rëndë. Ende nuk dihen arsyet e konfliktit mes tyre që dyshohet se çuan deri në vrasjen e F.B.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img