Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

Familja shkodrane bekohet me trinjakë në vigjilje të Krishtlindjes

Lajme të ngjashëm

Një familje shkodrane është bekuar në këtë vigjilje Krishtlindjesh, pasi kanë ardhur në jetë tre vogëlushët e tyre, Lea, Danjel dhe Sindi. Trinjakët, kanë gëzuar pa masë familjen Vata dhe fatmirësisht gëzojnë shëndet të plotë.

“Vigjilje e bukur Krishtlindjesh në Shkodër me ardhjen në jetë të trinjakëve Lea, Danjel dhe Sindi që kanë lumturuar familjen Vata dhe të gjithë stafin mjekësor të Spitalit Rajonal Shkodër, të cilët u kujdesën që të vegjlit të jenë shëndosh e mirë”, shkruan ministrja Manastirliu.

Më shumë