Hapësire reklamuese

Aktualitet

Familja ngelet në qiell të hapur, digjet banesa në Lezhë

Shkruar nga Newsbomb
Familja ngelet në qiell të hapur, digjet banesa në Lezhë

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në fshatin Kodhel të Lezhës.

Bëhet me dije se në momentin që ka rënë zjarri në banesën ndodheshin 4 persona, ndërsa kryefamiljari Landi Marku kishte kishte shkuar në punë. Nga zjarri është dëmtuara banesa, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Zjarrfikësja ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve, ndërsa gurpi hetimor punon për zbardhjen e shkakut të zjarrit në banesë.

[video width="640" height="368" mp4="https://cdnimpuls.com/newsbomb.al/wp-content/uploads/2024/01/418520206_6899379970171346_8831670299665463231_n-1.mp4"][/video]

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese