Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Familja fshehu krimin dhe telefonoi 127 për plagosje, ja kush e informoi policinë për vrasjen e Irvana Medinajt në Fier

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0dd565c8a5eaf1a228a586aac22ddf04

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img