Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Familja fshehu krimin dhe telefonoi 127 për plagosje, ja kush e informoi policinë për vrasjen e Irvana Medinajt në Fier (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c247d15ac19380eb1fa9c9dd6cd55a66

Detaje të reja dalin në dritë për vrasja e rëndë të ndodhur këtë pasdite në Fier.

Mësohet se ngjarja makabre ndodhi në prani të famijarëve, të cilët kanë telefonuar 127 dhe kanë kërkuar ndihmë se kanë një person të plagosur në shtëpi.

Burime bëjnë me dije se për këtë ngjarje, stafi i Spitalit Rajonal të Fierit informoi Policinë, pas dyshimeve të ngritura lidhur me ngjarjen në fjalë. Pas kësaj ekspertët kanë gjetur në vendin e ngjarjes mjetin e krimit me të cilin Demokrat Medinaj vrau bashkëshorten e tij, Irvana Medinaj.

Ndërkohë, banorët e lagjes Sheq i Madh në Fier thonë se 29-vjeçari vuan nga probleme mendore. Pas krimit të rëndë autori u arratis, ndërsa policia është vënë në kërkim për kapjen dhe arrestimin e 29-vjeçarit.

Lexo edhe: Vrau bashkëshorten me thikë, 29 vjeçari nga Fieri është nip i “Ben Qimes”, flasin fqinjët: Kishin 2 fëmijë bashkë, Demokrati ka probleme mendore

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img