Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Familja e kishte denoncuar të humbur, fieraku gjendet i varur në fshat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i moshuar, i zhdukur prej një jave është gjetur i vdekur nga policia e Fierit. Sipas informacioneve zyrtare, sot rreth orës 20:00 të mbrëmjes, në fshatin Daullas është gjetur i vetëvarur shtetasi K. G., 67 vjeç, banues në Fier.

I ndjeri ishte shpallur në kërkim në datë 30.07.2021 për largim nga banesa dhe sipas familjarëve vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, pasi dyshohet vetëvarje, por ekziston dhe pista e vrasjes.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img