Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Familja e bukur e deputetit shkodran, urojnë kështu fillimin e Vitit të Ri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kjo është familja e bukur e deputetit të Shkodrës, LSI-stit Agron Çela.

Ata kanë zgjedhur të urojnë përmes kësaj fotografie fillimin e Vitit të Ri 2017.

Vetë deputeti, bashkëshortja e tij Belma, vajza Xhenis dhe Djali Henri janë veshur uniform me trikon festive teksa trokasin gotat si një familje model.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img