Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Falsifikonte para, arrestohet 35-vjeçari nga Durrësi i shpallur në kërkim (Emri)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 35-vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në prangat e  policisë pasi akuzohet për falsifikm parash.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi:

 – Erjon Skopeci, 35 vjeç, banues në Durrës.

Policia ka bërë kapjen dhe arrestimin e tij pasi ky shtetas ka qenë shpallur në kërkim për veprën penale “Falsifikimi i monedhave”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img