Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Falsifikonin monedha, policia identifikon rrjetin dhe vë në pranga një vlonjat (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Fierit ka identifikuar një grup personash të cilët akuzohen se falsifikonin monedha.

Deri tani blutë kanë ndaluar një person të shpallur në kërkim, Taulant Memsullaj, 20 vjeç, banues në fshatin Bashaj, Vlorë, ndërsa vijon puna për kapjen e personave të tjerë.

Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier, me vendimin e datës 13.04.2017, ka vendosur masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Falsifikimi i monedhave”.  

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img