Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Falsifikoi EKON që tregonte se Fjolla Morina ishte shtatzënë, arratiset në Kosovë gjinekologu

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

80a8c25641c5787029cb02875044f20e

Gjinekologu që falsifikoi ekon e parë dhe nxori se këngëtarja Fjolla Morina është shtatzënë, është arratisur drejt Kosovës. Ai rrezikon të dënohet për falsifikim dokumetash.

Mësohet se gjinekologu është arratisur drejt Kosovës pasi nga analiza dhe eko e dytë ka dalë se Fjolla Morina nuk është shtatzënë por ka falsifikuar dokumentat për t’i shpëtuar burgut. Tashmë veç akuzave të Prokurorisë, ndaj saj do të rënojnë dhe dy akuzat e tjera, “Falsifikim dokumentash” dhe “Deklarim i rremë”.

Kur është shoqëruar në ambientet e paraburgimit të Kukësit, këngëtarja shqiptare është ndjerë keq dhe është dërguar me urgjencë në spital. Aty nga rezultatet dhe nga një eko fillestare ka dalë se Fjolla Morina ishte shtatzënë. Mirëpo, testi i parë i shtatzënisë nuk ka bindur Gjykatën dhe është kërkuar një analizë e dytë e gjinekologëve. Nga kjo, ka dalë këngëtarja Fjolla Morina nuk është shtatzënë.

Kujtojmë se këngëtarja u kap pak ditë më parë në doganën e Morinës me dy armë zjarri pistoleta me vete, teksa udhëtonte drejt Tiranës me dy miqtë e saj, Fitim Muji dhe biznesmenin Fisnik Syla.

Lexo edhe: Fjolla Morina çoi EKO të falsifikuar në Gjykatë, nuk është shtatzënë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img