Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Falja e xhenazes së Heroit Arjan Sala, momentet para se të përcillet në banesën e fundit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Trupi i pajetë i 32-vjeccarit Arjan Sala u gjet sot pas më shumë se 60 orësh punë intensive të zjarrfikësve dhe ekipeve të shpëtimit.

Heroi i heshtur preku zemrat e të gjithëve dhe pikëlloi të afërmit e tij me këtë ikje kaq të hershme, por la pas emrin e tij, zemrën e madhe dhe sakrificën që i buronte nga shpirti për të bërë vetëm mirë.

Sot, pak para përcjelljes së trupit për në banesën e fundit, është kryer në Xhaminë e kryeqytetit nga hoxhë Ahmet Kalaja, edhe ceremonia e faljes së xhenazes së të riut Arjan Sala. Zoti e mëshiroftë dhe u prehtë në paqe.

Stafi i Newsbomb i shpreh familjes Sala ngushëllimet e sinqerta për humbjen e djalit të tyre shembullor.

1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img