Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
90 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
11 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

“Faleminderit Zot”, në krahë të partnerit, Genta Ismajli poston fotot me barkun e rrumbullakosur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur dhe dhe partneri i saj, Huseyin Usta, do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmi qarkulloi muaj më parë në media, ndërsa më pas ishte edhe këngëtarja që e konfirmoi. Këngëtarja nuk do gëzohe një herë, por dy pasi është në pritje të binjakëve.

Së fundmi këngëtarja ka postuar edhe disa foto shumë të ëmbla dhe të veçanta në Instagramin e saj.

Genta poston një foto ku shihet me barkun e rrumballakosur dhe krahëë partnerit, teksa shkruan “Faleminderit Zot”.

Ndërsa në një tjetër shkruan “bota e binjakëve”. Duket se Genta dhe partneri i saj mezi po presin që për herë të parë të marrin në krahë bebet e tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img